Лікування зубів

Лікування зубів

Стоматолог-терапевт займається лікуванням всіх форм карієсу — починаючи з непомітного неозброєним оком поверхневого карієсу і закінчуючи лікуванням запущених форм захворювання, коли запалення вражає нерв або ж тканини, що оточують зуб. Ми спеціалізуємося на безболісному лікуванні зубів!

Під лікуванням зубів розуміється цілий ряд стоматологічних процедур. Потрібно щонайменше раз на пів року відвідувати дантиста, щоб своєчасно вилікувати або запобігти розвитку захворювань зубного ряду. Основна мета терапевта-стоматолога  полягає в тому, щоб максимально зберегти здорові тканини зубів і якісно відновити пошкоджені.

В Стоматології Гаврилюка проводиться комплексне лікування поширених захворювань зубного ряду зі складанням індивідуального плану для кожного пацієнта. Перший візит до наших фахівців переконує, що комфортні та безболісні стоматологічні маніпуляції — не вигадка, а доступна кожному реальність.

На здоров’я зубів впливає спадковість, режим харчування, дотримання правил гігієни. Найвідоміша і поширена недуга ротової порожнини — карієс. Якщо не звертати на нього уваги, в каріозній порожнині починаються процеси гниття. Більш серйозними захворюваннями вважають пульпіт і періодонтит. У цих випадках вже доводиться лікувати коріння зуба.

MAPИНA ЗАХАРЧЕНКО

Лікар стоматолог-терапевт

ВЛАДИСЛАВ
КИЛИМНИК

Лікар стоматолог-терапевт, ортопед

НАТАЛІЯ КОЛОША

Лікар стоматолог-терапевт

Лікування карієсу
Фотополімерна пломба — від 1 500 грн
Художня реставрація — від 2 500 грн