sg_ads_1080x1080_06-12-19

Зубний імплантат ізраїльського виробництва – лише за 5999 грн.

від 7 до 28 грудня 2019 р.
Зубний імплантат – альтернативний спосіб зберегти весь зубний ряд і радіти повноцінній усмішці. Розташовані поряд з імплантатом зуби не травмуються під час імплантації і залишаються в повній цілісності.
Наші лікарі проводять імплантацію зубів з великим успіхом і високим професіоналізмом, використовують лише сучасні і якісні матеріали для імплантатів від кращих світових виробників.
зображення_viber_2019-11-08_17-18-33

Знижка на професійне відбілювання зубів – 1000 грн.

від 22 жовтня до 22 грудня
Білосніжна усмішка і свіжий подих – це обов’язкові атрибути успішної та впевненої в собі сучасної людини. Для досягнення бездоганної білизни зубів ми пропонуємо професійне делікатне відбілювання за допомогою американської системи Magic Smile. У цій системі використовується безпечний запатентований гель (без перекису водню) і лампа холодного світла, що повністю виключає перегрів тканин зуба і ясен. Процес відбілювання проходить м’яко і не шкодить емалі, а ви отримуєте гарантований (до 2-х років) і стійкий результат, який помітний відразу після процедури. Процедура відбілювання займає не більше 1 години. Підібрати слушну саме для вас систему відбілювання допоможуть наші фахівці, які добре знають всі особливості проведення відбілюючих маніпуляцій. Для цього вони оцінюють стан порожнини рота, визначають чинний відтінок емалі, і, при необхідності, порадять професійну чистку.
sg_ads_1080x1080_20-11-19_1

Знижка на комплекс професійної гігієни та відбілювання зубів – 1500 грн.

лише від 21 листопада до 31 грудня
Навіть при самому ретельному і старанному чищенні зубів з часом все одно утворюються зубні відкладення та зубний камінь. Відбувається це в місцях, де поверхня не самоочищається при жуванні. Позбутися його допоможе лише професійна чистка зубів в кабінеті у стоматолога. Згідно з рекомендаціями міжнародної асоціації стоматологів проходити професійну гігієну порожнини рота необхідно два рази на рік, це дозволяє своєчасно запобігати розвитку карієсу і його ускладнень на ранній стадії.
А для досягнення бездоганної білизни зубів ми пропонуємо професійне делікатне відбілювання за допомогою американської системи Magic Smile.
Підібрати слушну саме для вас систему відбілювання допоможуть наші фахівці, які добре знають всі особливості проведення відбілюючих маніпуляцій.