Протезування зубів

Протезування зубів

З роками стає все складніше зберегти гарну посмішку. Впливає вікове погіршення кровопостачання ясен, недостатність щоденної гігієни, шкідливі звички, раціон. В результаті стан порожнини рота погіршується, з’являються захворювання ясен, карієс, у молодих людей часто бувають травми та відколи. Це призводить до втрати зубів, доставляє фізичний і психологічний дискомфорт.
Відновити зубний ряд можна в будь-якому віці. Протезування допоможе легко повернути жувальну функцію, і можливість посміхатися.
Вибір методики протезування і типу конструкції залежить від стану порожнини рота, і визначається лікарем після проведення огляду і діагностики:
  • Мікропротезування
  • Коронки та мостовидні протези
  • Часткове знімне протезування
  • Протезування при повній відсутності зубів
Наші стоматологи проводять ретельне обстеження, підбирають оптимальний вид протеза для розв’язання конкретних проблем, а потім виготовляють тимчасові або постійні конструкції. Перед протезуванням пацієнт проходить підготовку до процедури – усуваються всі вогнища запалення (наприклад, загострення захворювань ясен або запалення піднебінних мигдалин), заліковуються хворі зуби.

СЕРГІЙ
ГАВРИЛЮК

Головний лікар, хірург-ортопед

ВЛАДИСЛАВ
КИЛИМНИК

Лікар стоматолог-терапевт, ортопед

Протезування

Коронка цирконієва — 7000 грн
Коронка металокерамічна — 3500 грн
Вініри — від 7000 грн