Послуги

Лікування зубів

Стоматолог-терапевт займається лікуванням всіх форм карієсу – починаючи з непомітного неозброєним оком поверхневого карієсу і закінчуючи лікуванням запущених форм захворювання, коли запалення вражає нерв або ж тканини, що оточують зуб.

Протезування зубів

Відновити зубний ряд можна в будь-якому віці. Протезування допоможе легко повернути жувальну функцію, і можливість посміхатися. Вибір методики протезування визначається лікарем після проведення огляду і діагностики.

Імплантація зубів

Імплантати – найбільш ефективний на сьогоднішній день метод відновлення зубного ряду. Стоматолог імплантолог Стоматології Гаврилюка підбере вам імплантати і подбає про те, щоб процедура по установці пройшла без ускладнень.

Відбілювання зубів

Відбілювання зубів допоможе повернути білизну зубної емалі та з гордістю дарувати сліпучу посмішку. У Стоматології Гаврилюка процедуру проводить кваліфікований фахівець із застосуванням передових методик і безпечних матеріалів.

Лікування ясен

Кровоточивість ясен – привід звернутися до лікаря.  Довірте лікування ясен Стоматології Гаврилюка – досвідчений пародонтолог позбавить вас від болю і допоможе уникнути неприємних насідків хвороби.

Видалення зубів

У деяких випадках зберегти зуб неможливо або не потрібно – наприклад, якщо запалення поширилося на тканини що оточують зуб, або біля кореня зубу з’явилась кіста. Найчастіше рекомендується видалити також і зуби мудрості, особливо в разі виникнення  проблем з прорізуванням.

Виправлення прикусу

Правильний прикус впливає не тільки на враження, яке ви справляєте, але і на стан вашого шлунково-кишкового тракту і здоров’я в цілому. В Стоматології Гаврилюка можна виправити прикус за допомогою сучасних методик.

Лікування зубів у дітей

У багатьох дітей виникає страх перед зубними лікарями. Щоб цього не сталося – важливо правильно організувати перший візит до стоматолога: вибрати гарну клініку, що спеціалізується на стоматології дитячого віку та підготувати дитину до майбутнього прийому.

Діагностика та консультація

Ми пишаємося обладнанням нашої клініки: ортопантомограмма таприцільний знімок, аксіографія та міографії, комп’ютерний томограф та дентальний мікроскоп – у нас є все, щоб зробити постановку діагнозу швидкою та достовірною.

Лікування зубів уві сні

Лікування зубів уві сні – це відмінне рішення для тих, хто при згадці про лікування зубів відчуває хвилювання, страх і негативні емоції, для кого похід до стоматолога – це стрес, хто до останнього відкладає відвідування клініки, втрачаючи зуби і нерви.